Eelistatud partner oma klientidele
Eelistatud partner oma klientidele

Teeme koostööd! Tutvu valdkondadega ja toodetega.

Image is not available
Shadow
Slider
ELEKTRIVÕRGUDELEKTRIVÕRGUD
EHITUS INSTALLATSIOONEHITUS INSTALLATSIOON
TÖÖSTUSTÖÖSTUS
EHITUS INSTALLATSIOONEHITUS INSTALLATSIOON
MÜÜGIESINDUSED ■ KESKLADU
MÜÜGIESINDUSED ■ KESKLADU

PÄRNU
Papiniidu 5A/1, Pärnu 80042
avatud E – R 8:00-17:00
+372 671 1900
info@wegestonia.ee

Nimi Amet Telefon E-post
Katrin Erm Klienditeenindaja 5624 7010 katrin.erm@wegestonia.ee
Valter Kolberg Klienditeenindaja 5629 2273 valter.kolberg@wegestonia.ee
MÜÜGIESINDUSED ■ KESKLADU

TALLINN
Valukoja 5, Tallinn 11415
avatud E-R 7:30-17:00
+372 671 1900
info@wegestonia.ee

Nimi Amet Telefon E-post
Jaan Paldrok Müügiinsener 5680 8808 jaan.paldrok@wegestonia.ee
Mihkel Ristal Müügiinsener 5144 875 mihkel.ristal@wegestonia.ee
Martin Matvejev Müügiinsener 5665 6918 martin.matvejev@wegestonia.ee
Mihkel Meltz Müügiinsener 5187 223 mihkel.meltz@wegestonia.ee
Pavel Pavlov Konsignatsiooniladude spetsialist 5680 9078 pavel.pavlov@wegestonia.ee
Gert Närep Laotöötaja 5680 8817 gert.narep@wegestonia.ee
MÜÜGIESINDUSED ■ KESKLADU

TARTU
Jalaka 66, Tartu 51013
avatud E-R 8:00-17:00
+372 671 1900
info@wegestonia.ee

Nimi Amet Telefon E-post
Sirje Kadak Müügiinsener 5627 1551 sirje.kadak@wegestonia.ee
Kristina Nelke Müügiinsener 5918 0958 kristina.nelke@wegestonia.ee
Margit Tenno Klienditeenindaja 5887 8585 margit.tenno@wegestonia.ee
Liis Tiirik Väikese lao juht 5684 4099 liis.tiirik@wegestonia.ee
Argo Purgats Vanemlaotöötaja 5303 4254 argo.purgats@wegestonia.ee
Deno Pruuli Laotöötaja 5842 6208 deno.pruuli@wegestonia.ee
Henrik Karjus Laotöötaja 5627 1553 henrik.karjus@wegestonia.ee
Karl-Mattias Võso Laotöötaja   karl-mattias.voso@wegestonia.ee

 

MÜÜGIESINDUSED ■ KESKLADU

JÕHVI
Kaasiku 30E, Jõhvi 41541
avatud E – R 8:00-17:00
+372 671 1900
info@wegestonia.ee

Nimi Amet Telefon E-post
Vladimir Stepankov Müügiinsener 5680 8825 vladimir.stepankov@wegestonia.ee
Andreas Tommula Laotöötaja 5332 7987 andreas.tommula@wegestonia.ee
Slider

UUDISED


Pühadeaegsed lahtiolekuajad juunis 2017

Lugupeetud kliendid! 22.06 oleme avatud kuni 12:00. 23.06 oleme suletud.

Loe lisa

OBO LCIS kaabliredelite kampaania võitjad

31.05.17 seisuga sai läbi OBO uue põlvkonna kaabliredelite kampaania. Järgnevalt on hea meel teavitada teid klientidest, kes võitsid peaauhinnad ja loosiauhinnad.

Loe lisa


LOE KÕIKI ARTIKLEIDLOE KÕIKI ARTIKLEID

TULE TÖÖLE


W.EG. Eesti OÜ eesmärk on olla oma valdkonna eelistatud tööandja. Väärtustame oma töötajaid, soosime avatud suhtlust ja oleme arengule suunatud. Usume W.EG. Eesti pakutavate lahenduste ja toodete headusesse ja pingutame selle nimel, et olla klientidele eelistatud partneriks energialahenduste ja elektrimaterjalide valdkonnas.

VAATAN PAKKUMISIVAATAN PAKKUMISI


W.EG. Eesti pidas suvepäevi ja tähistas esimest sünnipäeva Raudsilla puhkekeskuses. Nautisime kaunist loodust, sauna, tegime sporti ja maitsesime põnevaid ürgseid toite. Suurepärane suve lõpp parimate töökaaslaste ja nende super vahvate peredega. Aitäh kõigile kes tulid, olid ja nautisid!

Facebook photo
Logo Beijer ElectronicsLogo Beijer Electronics
Logo EnstoLogo Ensto
Logo AbbLogo Abb
Logo PhilipsLogo Philips
Logo SiemensLogo Siemens

KONTAKT

W.EG. Eesti OÜ Valukoja 5, Tallinn 11415, Eesti
Telefon: (+372) 671 1900
Mobiil: (+372) 505 7505
Faks: (+372) 671 1910
E-mail: info@wegestonia.ee

VAATA KAARTIVAATA KAARTI


PANGAREKVISIIDID

Registrikood: 10326286
KMKR nr: EE100336700
SEB: IBAN: EE311010220007244011
SWIFT: EEUHEE2X
Nordea Pank: IBAN: EE371700017000359278
SWIFT: NDEAEE2X

© W.EG EESTI OÜ 2017 | MEMBER OF THE WÜRTH GROUP | e-mail:info@wegestonia.ee